Akcja solidarności i pomocy dla osób poszkodowanych w III RP!

Komitet Obrony Prześladowanych – Pomóż oskarżonym po proteście w PKW!

ewastankiewicz.wordpress.com

Okaż solidarność i wsparcie osobom protestującym w PKW. Zapadły pierwsze wyroki i kary finansowe. Powołujemy Komitet Obrony Prześladowanych. Podajemy konto do wpłat.

W obronie demokracji w Polsce! Akcja solidarności i pomocy dla osób poszkodowanych w III RP!……Stowarzyszenie Solidarni 2010 w obronie wolności wyboru i suwerenności Polski, w głębokim sprzeciwie wobec naruszania podstawowych praw i swobód obywatelskich ogłasza akcję solidarności i pomocy dla osób poszkodowanych w III RP……..

Witoldowi Zielińskiemu relacjonującemu dla portalu niepoprawneradio.pl policja skasowała zapis magnetyczny kopii relacji z tamtych dni, który był nagrany na karcie rejestratora. Usuwanie dowodów, zatrzymania i sankcje policji oraz szykany sądowe nakierowane nie na fałszerzy ale na osoby upominające się o uczciwe wybory to próba zastraszania i represje wobec obywateli tego samego systemu przemocy władzy, który na wielką skalę, fałszuje wybory w Polsce.

Wszyscy zatrzymani nocą z 20 na 21 listopada w Państwowej Komisji Wyborczej są oskarżeni w procesach karnych i sądzeni jak przestępcy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: