Próba terroryzowania środowiska naukowego

Prof. Rońda: „Publikacja >>GW<< to akt bandytyzmu i terroryzmu politycznego. To próba terroryzowania środowiska naukowego”. NASZ WYWIAD

wpolityce.pl

….Prof. Jacek Rońda: Jako obywatel muszę zaprotestować przeciwko objawom bandytyzmu w życiu publicznym i zdziczeniu obyczajów. Atakowanie kogoś personalnie i dezawuowanie jego zasług dla nauki i szkolnictwa, atak personalny w czołowych środkach przekazu – to nawiązuje do epoki, gdy działała NSDAP w Niemczech, to powrót do realiów dzikiego komunizmu z lat powojennych. To próba terroryzowania środowiska naukowego, włącznie z prof. Michałem Kleiberem, który wystąpił ze znakomitą propozycją zorganizowania debaty ekspertów rządowych oraz ekspertów komisji parlamentarnej. Publikacja „GW” to właśnie akt bandytyzmu i terroryzmu politycznego….

DEMENTUJEMY kłamstwa „Wyborczej”! Zobacz jak Kublik zmanipulowała zeznania ekspertów zespołu Macierewicza

wpolityce.pl

Agnieszka Kublik już na wstępie swojego wczorajszego tekstu  pt. „Trzej Zamachowcy”, opublikowanego w „Gazecie Wyborczej” stwierdziła, że żaden z trzech ekspertów parlamentarnego zespołu ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej – Wiesław Binienda, Jan Obrębski ani Jacek Rońda – nie są specjalistami od lotnictwa czy katastrof. Na potwierdzenie swojej tezy przytacza wyrwane z kontekstu zdania, które brzmią zupełnie inaczej, gdy weźmie się pod uwagę całość wypowiedzi. Kompetencje przesłuchiwanych świadków opisane są wyraźnie w stenogramach odtajnionych przez Naczelną Prokuraturę Wojskową…..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: