Akademicki charakter pedofilskich scen

Pedofilskie sceny na UW

Nasz Dziennik

Władze Uniwersytetu Warszawskiego zgodziły się, aby na terenie uczelni odbył się pokaz filmu zawierającego sceny pedofilskie i pornograficzne.

Rzecznik prasowy UW Anna Korzekwa poinformowała, że uczelnia nie będzie interweniowała w sprawie wczorajszej projekcji filmu. W odpowiedzi udzielonej protestującym oceniła, że „jest to spotkanie organizowane przez Samorząd Studentów UW, a emisja będzie poprzedzona prelekcją pracownika naukowego UW, dr. hab. Jacka Kochanowskiego, co pozwala nam wierzyć, że spotkanie będzie miało akademicki charakter”. Ponadto argumentowała, że na uczelni odbywa się wiele rozmaitych spotkań i spora część z nich wzbudza kontrowersje. Zatem jej zdaniem pokaz filmu ze scenami pedofilskimi jest zaledwie „jednym z różnych poglądów”.

Przypomnijmy, że w 2010 r. tak deklaratywnie otwarte na różne poglądy władze UW uniemożliwiły przeprowadzenie międzynarodowej konferencji naukowej z udziałem światowej sławy psychologa dr. Paula Camerona z USA, który zajmuje się terapią homoseksualistów….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: