Polskie środowisko naukowe jest zbulwersowane

Naukowcy krytykują bierność komisji Millera

solidarni2012

Polskie środowisko naukowe jest zbulwersowane brakiem fachowej polemiki z tezami przedstawionymi przez prof. Wiesława Biniendę, który przeprowadzonymi przez siebie badaniami zakwestionował oficjalne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej. Prof. Binienda nie został zaproszony na konferencję „Mechanika w lotnictwie”, podczas której dyskutowano o przyczynach katastrofy smoleńskiej.

Komentarze 3

  1. Oświadczam uroczyście, że nie tylko nie jestem zbulwersowany, ale całkowicie mnie ta sprawa nie obchodzi i nie znam osobiście nikogo, kogo by obchodziła. Bulwersuje mnie za to wypisywanie bredni w moim i innych imieniu. Na przyszłość uprzejmie proszę o wymienianie z imienia i nazwiska zbulwersowanych, a nie podszywać się pod „środowisko”.

    • W rzeczy samej, też nie znam takich osób. Chce się parafrazować za wieszczem: pełno ich a jakoby nikogo nie było. Z tym prof. Biniendą to jakaś czysta komedia. Prorok jaki czy co?

  2. Uprzejmie oświadczam, że wysłałem do diabła ekipę TVN, która chciała nagrać ze mną wywiad jako z „profesorem związanym z lotnictwem” w sprawie katastrofy smoleńskiej. Chętnie mówiłbym przed kamerą o łajdactwach w polskim szkolnictwie wyższym, przekrętach w tzw. nauce polskiej czy perspektywach cywilizacyjnej degrengolady polskiego społeczeństwa ogłupianego przez zidiociałych polityków (dla jasności: klasę polityczną rządowo-smoleńską traktuję jako całkowitą jedność, wzajemnie się uzupełniającą). Jednak tematy o których należy mówić nie leżą w obszarze zainteresowań mediów, więc: do diabła z nimi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: