„Gazeta Wyborcza” łowi dusze na uczelniach wyższych

„Gazeta Wyborcza” łowi dusze na uczelniach wyższych

salon24

„Gazeta Wyborcza” stosuje bardzo interesujący sposób poszerzenia swego wpływu na polskie społeczeństwo, rozdając bezpłatnie część swego nakładu na uczelniach wyższych. Robi tak na przykład na Politechnice Warszawskiej.

Nie posiadam informacji, jak dużo darmowych egzemlarzy dziennika Agory trafia codziennie rano do rąk studentów i pracowników naukowych polskich szkół wyższych. Niezależnie jednak od tego, jaka to część nakładu, jest to dla wydawcy działalność kosztowna…..

…. wydaje mi się, że przyczyny rozdawnictwa są przede wszystkim polityczne. „Gazeta Wyborcza” zdecydowała się na ponoszenie pewnych strat finansowych po to, żeby uzyskać większy wpływ na polskie elity. Inwestuje pieniądze, aby uzyskać korzyści polityczne. Urabia umysły młodych Polaków, aby przyjęli za swoje propagowane przez siebie wartości.

Środowisko „Gazety Wyborczej” zdaje sobie doskonale sprawę, że aby przerobić Polaków na swą modłę, musi zdobyć bezwzględny rząd dusz wśród elit. I aby to osiągnąć rozdaje część nakładu na uczelniach wyższych. Chciałbym, żeby studenci i pracownicy naukowi, czytający „Gazetę Wyborczą” dzięki rozdawnictwu, zdawali sobie z tego sprawę. Trucizna działa zazwyczaj w sposób niezauważalny.

Jedna odpowiedź

  1. A w tym samym czasie „Rzeczpospolita” łowi dusze w sklepiku/kawiarni naprzeciwko mojego domu, gdzie codziennie rano wykładane są darmowe egzemplarze. Koniec świata już blisko! A może koniec prasy papierowej? W każdym razie koniec!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: