Szefowa resortu nauki i szkolnictwa wyższego przesłała do polskich uczelni film, w którym opowiada o dokonaniach resortu.

Minister Kudrycka w roli głównej

Dziennik Polski

KONTROWERSJE. Szefowa resortu nauki i szkolnictwa wyższego przesłała do polskich uczelni film, w którym opowiada o dokonaniach resortu.

Studenci i pracownicy wyższych uczelni, chcąc nie chcąc zostali wciągnięci w grę wyborczą. Rozgrywającą jest Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Szefowa resortu co roku wysyła do władz i społeczności akademickich list z życzeniami pomyślności w nowym roku akademickim. Formuła listu jest podobna od lat. W tym roku minister Kudrycka postanowiła tradycję zmienić. Zamiast listu wysłała film reklamujący dokonania resortu…..

Bartosz Loba, rzecznik resortu i minister Kudryckiej nie widzi nic dziwnego w tej filmowej agitce. – Wyszliśmy z propozycją, żeby w tym roku zamiast listu przygotować film z życzeniami od pani minister, a przy okazji żeby wyjaśniła, na czym polega wdrażana właśnie reforma, jakie są obecnie nakłady na naukę itp. itd. – mówi rzecznik.

Podkreśla, że emisja filmu nie była obowiązkiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

<span>%d</span> blogerów lubi to: