ABW ogłasza ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską

ABW zapłaci za najlepszą pracę magisterską

tvn.24

Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką z dziedziny bezpieczeństwa wewnętrznego państwa ogłosił szef ABW gen. Krzysztof Bondaryk. Nagrodą ma być m.in. kwota 2-3 tys. zł.

– Celem konkursu jest promocja i upowszechnianie problematyki bezpieczeństwa wewnętrznego państwa wśród młodzieży i kadry akademickiej, zwiększenie świadomości społecznej w tym zakresie oraz profilaktyka i edukacja na rzecz bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i jego porządku konstytucyjnego – można przeczytać na stronie internetowej ABW..

Komentarze 2

 1. Obszary tematyczne konkursu:
  m.in.
  bezpieczeństwo Polski w XXI wieku – zagrożenia i wyzwania,
  http://www.abw.gov.pl/portal/pl/8/747/Warszawa_04072011_r.html

  Moze warto podjąć temat np. NFA – zagrożenie dla beneficjentów akademickich komunistycznego systemu będących u wladzy w III RP.

  W koncu założyciela NFA wladze akademickie czolowych uczelni uznaly za destabilizatora srodowiska akademickiego a historia pokazuje jakie to stanowi wyzwanie i zagrozenie dla status quo.

 2. W ramach „zapewnienia bezpieczenstwa wewnętrznego” wg najlepszych wzorców NKWDowskich zamknieto stronę „Antymomor” i zgarnięto komputer twórcy tej strony, ale skazano ucznia za nazywanie „rządu” zbyt delikatnie jak na to zasługuje, a i u mnie 26.04.2011 roku dokonano rewizji caleju posesji zabierając komputer bratankowi za to ze ja od czasu do czasu korzystałem z niego. Komputera dotychczas nie zwrócono. Może potrzebny jest ABW ? – CBŚ w roku 2005 na miejscu w domu sprawdził w ciągu kilku godzin zawartość dysku, a teraz przeszło dwa miesiace nie wystarczają ? Kontrolującym ten wpis ABWiakom życzę przyjemnej pracy ale na własnych komputerach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: