Czystki personalne w mediach

Akcja Wolność Słowa

salon24

Czystki personalne w mediach zagrażają demokracji. Za fasadą poprawnego ustroju rośnie oligarchia partyjno-biznesowa nie kontrolowana skutecznie przez parlament, ani przez prasę i telewizję. Konstytucyjne zwierzchnictwo narodu nad aparatem państwa staje się pozorne. Wprawdzie wyrażamy wolę obywatelską w wyborach ale cóż z tego, skoro jest zdeformowana, ponieważ obywatele są źle poinformowani….
Co robić? Napisać teraz do KRRiT w obronie wolności słowa, z kopią do Sejmu. Nie marudzić. Każdy głos, każdy majl się liczy. Umieśćmy apel na innych portalach, na blogach, na Facebooku. Niech nasze oburzenie rozniesie się po sieci tak, jak pożar w stepie….

…Centrum Monitoringu Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, które według określenia swej misji: „broni wolności słowa zgodnie z art. 10 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności, a szczególnie swobody dziennikarza w docieraniu do źródeł informacji, umacnia wolność prasy i mediów elektronicznych, strzeże wykorzystania wolności słowa.”  CMWP może uruchomić interwencję międzynarodową.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: