Platforma łącząca ludzi nauki

Platforma łącząca ludzi nauki

http://www.iprofesor.pl/login.html

Komentarzy 5

 1. wlasnie Platforma odszczepienców jest ekspertem od POdzialów calego narodu na „be” Polaków oszolomów i „cacy” POlaków POstepowych czyli sluzacych tylko tej jedynej partii. Specjalnosc afery, katastrofy, kataklizmy, chaos, potopy, sniezyce, brak pradu, gigantyczna dziura budzetowa i megawielki dlug publiczny, chora sluzba zdrowia, rozbrojone wojsko, podupadle nierozwojowe rolnictwo, ceny zachodnie a pensje glodowe, niekonstytucyjne buble ustaw, przestarzaly tabór kolejowy, dziurawe drogi czy brak autostrad i skreslenie ich budowy.

 2. Platforma w podtytule? Bezczelność i obrzydliwość. Nie można było po prostu: sieć naukowa, sieć ludzi nauki, społeczność naukowa? Vide: ResearchGATE lub ResearcherID. Nie, skoro skompromitowana Kudrycka (inspekcja na UJ) temu patronuje, to muszą wpychać się wszędzie z butami… Niedługo strach lodówkę będzie otworzyć bo wypadnie platforma sardynek…

 3. Poza tym zagraniczne sieci naukowe są rzeczywiście zorientowane na współpracę badaczy z różnych dziedzin. A tutaj to wygląda na próbę wydojenia części naukowców przez biznes i w dodatku pod kontrolą państwa (bełkotliwie można „administracji publicznej”). W ramach korzyści piszę się „Narzędzie służące do rozpowszechniania ofert pracy kierowanych do naukowców”. Czyli fatalnie zarabiający polscy naukowcy powinni sobie poszukać fuchy w biznesie? Żałosne

 4. @michacel2
  Jak Twoja wypowiedz ma się do tematu ?
  Rozumiem że każdy może mieć swoje poglądy polityczne ale to chyba nie jest odpowiednie miejsce do ich wyrażania. Fajnie że PO „nie odpowiada tylko za koklusz i gradobicie”, chociaż nie za gradobicie też odpowiada. Poza tym ogólny poziom wypowiedzi, cóż bez komentarza … „diabły z TVNa” pewnie by nie puściły …
  @ToMasz
  I kolejny anty PO. W sumie nie jestem stałym bywalcem tej strony ale robi nam się forum miłośników PISu. Z nauką chyba też nie ma Pan za dużo wspólnego. A mówiąc o zagranicy, radze najpierw prześledzić panujące tam „sieci połączeń” między światem nauki i biznesu. Poza tym polecam poczytać o definicji słowa platforma.

  A tak w ogóle skąd pomysł że ten cały iprofesor ma coś wspólnego z PO ? Może i ma (bo tego nie wiem), ale niby skąd wy to wiecie ?

  • Oczywiście, dla Pana platforma to jest słowo arcyneutralne i skoro iProfesora wspiera rząd i takie podmioty jak lewackie pismo Liberte to nic to nazwa jest przypadkowa. Zupełnie przypadkowa :-). Naprawdę nie było lepszej, co wskazują wszelkie definicje.
   Pan z nauką to zdecydowanie nie ma wiele wspólnego.
   Sieci powiązań nauka i biznes na Zachodzie to jest inna kwestia. Podałem przykłady projektów online, jak ResearchGATE, które rzeczywiście sprzyjają współpracy naukowców, a tutaj za pieniądze podatników mamy takie nie wiadomo co.
   I dziwi się Pan, że jestem anty PO? Bardziej szkodliwych dla Polski rządów nie było od 1989 r. Jeśli jest Pan starej daty naukowcem, zwłaszcza jakimś TW albo komunistycznym karierowiczem, to nie dziwię się, że Panu to przeszkadza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: