PROFESOR Z ESBECKĄ PRZESZŁOŚCIĄ

wg, Niezależna.pl
Oddziałowe Biuro Lustracyjne w Katowicach skierowało do Sądu Okręgowego w Katowicach wniosek o wszczęcie postępowania lustracyjnego wobec prof. Jana Iwanka z Uniwersytetu Śląskiego. Naukowiec pozwał wcześniej europosła Marka Migalskiego, który nazwał go „ubeckim kapusiem”.
W ocenie prokuratora Oddziałowego Biura Lustracyjnego w Katowicach z materiału dowodowego zebranego w ramach przygotowania postępowania lustracyjnego wynika jednak, że Jan Iwanek był tajnym i świadomym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa.

Komentarze 2

  1. Tak sie bedzie powoli wyciagac za uszy te szczury zaburzajace spokój i dzielace naród, tylko w imie grubej krechy. Te wyrzutki spoleczne jednak ciagle powolywuja sie zawsze skutecznie na gwarantowanie bezpieczenstwa oraz nie stawianie zadnych zarzutów za przeszlosc pod ich adresem, chocby byli agentami i zlodziejami czy zloczyncami. Niestety przy aprobacie obecnego rzadu i partii rzadzacej staje sie to zawsze mozliwe.

  2. Hipokryzja Platformy
    W Olsztynie elektorat PO niedawno dokonal dewastacji i zniszczył dąb poświęcony tragicznie zmarłej Parze Prezydenckiej. Na słupskich Juwenaliach elektorat PO chluba narodu? „młodzi światli polacy” (przez małe p) zrobili sobie makietę tupolewa i ze śmiechem odegrali tragedia smoleńską popijając przy tym swawolnie i z naduzyciem… Przypominam równiez nichlubne zachowanie tzw. Honorowego Komitetu Wyborczego POmarszalka Komorowskiego z arogancko-oblesnymi kpiacmi wystapiniami niby samych uznanych autorytetów oraz pózniej niekonczace sie ekscesy Palikota z pikieta w Lublinie.Tak właśnie wygląda kampania prezydencka Bronisława Komorowskiego, czyli język chamstwa, pogardy i najgorszego plugawego prymitywizmu, z niekonczacymi sie wojnami i wyszydzaniu osób. Ta słupska młodzież to jest najbardziej celny obraz „światłości i nowoczesności” wyborców oraz zwolenników Platformy niby Obywatelskiej. Donald Tusk przedstawia nam po jednej stronie właśnie taki swój „światły” elektorat a po drugiej stronie małomiasteczkowe niemodne babcie „MOHERY“ głosujące za PiS. To PO i Donald Tusk zaczęło stosować w polityce retorykę pogardy; wojny i podzialów na „be“ i „cacy“, a ludzi o odmiennych poglądach politycznych wyszydzaja i podsycaja prowokacjami prymitywnymi do wykazania emocjionalnej zlosci. Jeszcze niedawno po katastrofie glosili sami a Tusk zapowiedzial, ze „kto rzuci pierwszy kamieniem, bedzie ukamieniowanym…“, jednak ciagle cynicznie z obluda systematycznie rzucaja prowokacyjnie zaczepnie kalumnie i tzw. kamienie na PiS czy kandydata Jaroslawa Kaczynskiego ale czekaja niech tylko spróbuje Kaczynski, zeby rozpetac totalna wojne! jednak w końcu za GWno, takze PO za człowieka roku o ironio wybiera wlasnie Bartoszewskiego za to, że nazwał dyplomatycznie po „profesorsku“ przeciwników politycznych „BYDLEM“…. A Komorowski ciagle glosi i rozpowiada; ze chce łączyć Polaków ? Takiej perfidnej hipokryzji to jeszcze nigdy w Polsce nie bylo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: