Oczyszczanie portalu z niegodnych wypowiedzi

List do społeczności Forum Frondy

fronda.pl

 Chcemy, aby nasz portal, a zwłaszcza Forum Frondy, było miejscem żywej i merytorycznej dyskusji, a nie obrażania ludzi. ..

Liczne rozmowy, jakie mieliśmy okazję przeprowadzić z wieloma z forumowiczami, wskazują, że istnieje powszechne oczekiwanie, iż debaty na forum pozostaną nadal na wysokim merytorycznym poziomie, ale wyeliminowane z nich zostaną  elementy chamstwa. Być może spowoduje to odpływ pewnych osób w inne rejony internetu, ale sądzimy, że warto zapłacić taką cenę za oczyszczenie portalu z niegodnych wypowiedzi. Mamy nadzieję, że nasze decyzje spotkają się ze zrozumieniem większości z Państwa.

Komentarze 2

  1. Bardzo czujne i sluszne zalozenia, bo kultura i tolerancja decyduja o czlowieku ale widac partii rzadzacej takie standardy nie odpowiadaja i wyszukuja coraz to nowe tzw. autorytety, zeby szczuc i siac nienawisc. Kierowane jest to celowo wrecz zarazenie wrogoscia przez upodlanie, wyszydzanie i dzielenie spoleczenstwa. Tematyke, merytoryke czy jakies wartosci lub ideje na lepsza Polske zastepuja osobiste ataki at persona, zwlaszcza na najlepszego kandydata wyborów prezydenckich prezesa Jaroslawa Kaczynskiego, prawdziwego godnego czlowieka z haryzma i silna osobowosci meza stanu, który zapewni Polsce godne miejsce w Europie oraz podniesie range Polaka.

  2. Super wypowiedź. Kulturalna i nie na temat jednocześnie. Takie właśnie należy umieszczać na portalu Frondy, ale oszczędzić im osobom zdrowym psychicznie, które trzymają się od niego z dala. A charyzma jest przez „ch”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: