Centrum Nauki pod wodą

Woda wdarła się na plac budowy Centrum Nauki Kopernik

ONET

Woda wdarła się na plac budowy Centrum Nauki Kopernik – informuje TVN24. Inwestycja powstaje przy samym brzegu, w pobliżu Mostu Świętokrzyskiego na warszawskim Powiślu. Od godz. 14 wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski ogłosił alarm przeciwpowodziowy dla gmin i powiatów na północ od Warszawy. Stan Wisły na godzinę 17. wynosił 764 centymetrów.

Pierwsza część budynku ma zostać oddana do użytku w połowie 2010 roku, ukończenie drugiego modułu budynku planowane jest na koniec 2010 roku.

Komentarze 3

  1. Naukowcy chyba nie przewidzieli że mogą byc powodzie. Całe szczęście , ze Centrum nie jest jeszcze ukonczone i wyposażone.

  2. Kopernik nad Wisłą niezatapialny
    http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7919896,Kopernik_nad_Wisla_niezatapialny.html
    Choć Centrum Nauki „Kopernik” stało wczoraj jedną nogą w Wiśle, woda nie wdarła się do jego pomieszczeń. Tak zostało zaprojektowane, by wytrzymać falę powodziową…

  3. woda Tuskowi i zamrazalce Bronkowi siega po dziurki w nosie a oni nieodparcie twierdza, ze wszystko POd kontrola POtopu nie ma, jak kryzysu i katastrofy oraz 236 skandali czy afer. To nie ma spelnilo sie zas, a zapewne to cud Tuska, ze nie ma stoczni, bo zywcem POchowali. Co jeszcze ich nie zaleje, chyba krew ich nie zaleje?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: