Magister Zyzak magazynierem

Szansa Pawła Zyzaka

blogmedia24.pl

Uprzejmie informuję, iż w imię polityki miłości jaką otoczył nas rząd Tuska Donalda i Totumfackich, Paweł Zyzak (ps. Magister) otrzymał stanowisko młodszego magazyniera w markecie Tesco w Bielsku Białej. Paweł poinformował mnie, że jest niezmiernie wdzięczny za wspaniałomyślność rządu, który tak pokierował jego karierą, że jego marzenia o zostaniu magazynierem wreszcie się spełniły.

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że po dwóch latach nienagannej pracy Paweł zostanie dopuszczony do układania towaru na półkach. Kariera stoi przed nim otworem, mam nadzieję, że Paweł, którego osobiście bardzo lubię nie zmarnuje tej szansy. Paweł trzymamy za Ciebie kciuki, nie zawiedź nas.

Ryszard Kapuściński

Komentarze 2

  1. Biorąc pod uwagę bezrobocie wśród absolwentów i dołek demograficzny, z którego wynika brak zapotrzebowania na nauczycieli historii, los mgr Zyzaka zupełnie mnie nie dziwi. Ma chłopak szczęście, że znalazł robotę. Mógłbym się zdziwić, że ci wszyscy, którzy wykorzystali dzieciaka do swoich celów, nie znaleźli dla niego ciepłej posadki, ale nigdy nie miałem o nich dobrej opinii, więc i dziwić się, że postąpili jak zawsze, nie ma czemu.

  2. To wina układów, układów i jeszcze raz układów – starzy po szkole zawodowej utrzymają się w robocie i zalatwią pracę swoim pociechom ,bo dorobili się kumpli i znajomych w pracy.

    Ale co będzie jak młodzi pouciekają – i kto wtedy utrzyma intelektualistów i emerytów??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: