Jaruzelski na kolejnej uczelni

Spotkanie z gen. Wojciechem Jaruzelskim

Serwis uczelni

Studencka Rada Miasta Poznania oraz Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa zapraszają na spotkanie z gen. Wojciechem Jaruzelskim

———–

Jaruzelski na uczelni

Komentarze 2

 1. LENIN NA POZNAŃSKIEJ UCZELNI!

  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/17367

  Rektora Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu spotkało nie lada wyróżnienie. W uznaniu dla jego odważnej decyzji o zaproszeniu na uczelnię gen. Wojciecha Jaruzelskiego, wizytę złożył mu dzisiaj sam Włodzimierz Iljicz Lenin.
  Dzisiaj o godz. 12 pod wejściem do budynku Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu przy ul. Kutrzeby 10 pojawił się sam Włodzimierz Lenin, czyli Piotr Lisiewicz. Chce on zademonstrować swoje poparcie dla rektora uczelni prof. Karola Olejnika, który zaprosił do Poznania generała Wojciecha Jaruzelskiego.

  Lenin przybył do rektora Olejnika z propozycją poprowadzenia środowego spotkania z Jaruzelskim. Przywódca bolszewików i Akcji Alternatywnej Naszość chce także wygłosić laudację na cześć generała, po śmierci Kim Ir Sena najwybitniejszego obok Fidela Castro żyjącego komunisty, który odniósł wielkie sukcesy gospodarcze, wydatnie zwiekszając ilość żelaza i gumy na głowę mieszkańca. Generał z pewnością będzie czuł się tym faktem zaszczycony.

  Lenin-Lisiewicz przekaże też rektorowi liczne pomoce naukowe, mogące uatrakcyjnić wizualnie wykład Jaruzelskiego, m.in. czołg, pistolet, czerwonego misia oraz plastikowego zomowca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: